KONST / Litografier / Färglitografi 12837163
nr 1283 7163
Salvador DalÃ
(1904-1989), Spanien
Färglitografi, "Messias ur New Jerusalem". Signerad, numrerad 133/350, Ateljé Dumas, New York. Motivet: 57x45 cm
Salvador DalÃ, spansk målare född 1904, död 1989.
Utrop:
5.000 kr
Såld:
4.200 kr
måndag 21 oktober 2019
kl 18:20:49
16/10 20:34:16
4.000 kr
21/10 00:42:38
21 okt